Piyasa Kontrol Sistemi


GENEL BİLGİ

Piyasa kontrol sistemi, ticaret ve pazarlarda oyun yönetimi tarafından gerek görülmesi halinde bazı nesnelere koyulan limit kontrollerinin adıdır. Bu limitler, oyun piyasasına göre aktif olarak oyun yönetimi tarafından belirlenir ve uygulamaya koyulur. Bazı nesneler, anlık olarak ticareti aktif & pasif hale getirilebilir, pazarlarda satılacak maks. min. fiyatları belirlenebilir. Düzenli olarak bu sayfayı takip ederek piyasa kontrolünde olan nesneleri görebilirsin.


[Yüksek Koruma] : Nesnenin piyasa kontrol kapsamında geçici süre üst düzey kontrolde olduğunu gösterir. Bu seçenek aktif olduğunda, nesne sadece pazar piyasasında belirtilen fiyattan satışı gerçekleştirilebilir, başkasına ticaretten verilemez. Not: Aynı bilgisayar üzerinde farklı hesabınıza ticaretten verebilirsiniz.

[Normal Koruma] : Nesnenin piyasa kontrol kapsamında normal kontrolde olduğunu gösterir, pazarda belirtilen fiyattan satışı gerçekleştirilebilir. Ticaret yöntemi ile piyasası düşürülmesi halinde Piyasa Satış kısmına geçiş yapar.

Discord ve Facebook sayfamızda gelişmeleri takip et !